Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zajść w ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-03, 09:55   #151
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Witam! byłam dziś na monitoringu moich dni płodnych i lekarz stwierdził, że moja jajeczko jest za małe, ma 18 mm a powinno być minimum 19 by było zdolne do zapłodnienia, ale powiedział że sznse są, średnie ale są, kazał leżeć nogami do góry po stosunku. czy któraś tak maiła, że jajeczko za małe było?

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ankow Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam czytać forum.. wszystkie Wasze posty.. Ostatnią miesiączkę dostałam 16 maja czyli dwa miesiące temu. 29 czerwca miałam wizytęu pani ginekolog, która wykluczyła ciążę ponieważ komórka jajowa nie uwolniła się z pęcherzyka graffa. Dostałam luteinę i miałam czekać do 9 lipca na @. Ciągle nic... Dodam, że w międzyczasie "przytulaliśmy" się z mężem. Gubię się... Test ciążowy wszedł mi wczoraj negatywnie... ale testy często się mylą, zwłaszcza we wczesnej ciąży. Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
Dziś mam kolejną wizytę i bardzo się denerwuję. Bardzo bym chciała, żebyśmy byli wreszcie w ciąży. Choć próbujemy od niedawna to i tak mam cichą nadzieję, że jestem szczęściarą, że nam się udało już teraz...
Boję się dzisiejszej wizyty...
nie bój się, będzie dobrze.. ale ja myśle, że jesteś, skoro po luteinie nie ma nadal ..@
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując