Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-03, 10:49   #29
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez patuskaaa Pokaż wiadomość
Cześć. Od roku stosuje hybrydy i odpoczatku mialam z nimi problem. Mam już lakiery z trzech firmy ale niestety nie jestem zadowolona ( EM NAIL; ARTLAK ; UV POLISH GEL)... EM NAIL jest beznadziejny pod względem takim, że po wymalowaniu i utwardzeniu w lampie nadal się klei... i po przetarciu cleanerem matowi się i nadal klei oraz robią się przetarcia...
Wiecie może cos źle robie ?
Przed nałożeniem lakieru matowie i przecieram cleanerem nie stosuje primera gdyż mam z tej firmy co lakiery i potem nie idzie tego niczym sciagnac a efekt taki sam .. lakier klei sie przez caly dzien i takjakby nie zasychal....
Z lakierami z ArtLak jest podobnie
chyba najlepsze z tych moich to te UV Polish Gel ale niestety krotko sie trzymaja ...
pomóżcie co robię źle?
Hybryda po utwardzeniu ma na sobie lepką warstwę dyspersyjną, która odpowiada między innymi za przyczepność kolejnych warstw. Jeśli dobrze rozumiem, przecierasz kolor, a nie dopiero top? Samego lakieru nie powinnaś przecierać, dotykać, czy sprawdzać "suchości", dopiero po nałożeniu topu
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując