Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 10:54   #1490
sylwiak854
Raczkowanie

Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Daj spokoj! Widać ta kolezanka wcale nie jest taka kolezanka jak Ci sie wydaje. Nie zawracaj sobie nia nawet glowy tylko sie ciesz ta ciąża. Nalezy Ci sie! Jak czujesz sie na silach zeby sie chwalic to sie chwal i nos obcisle ciuchy. A jak bedziesz czula ze pora na l4 to bierz bez żalu i nie daj sobie wmowic ze nie chce Ci sie pracować. Nawet jakbys do dnia porodu byla w pracy to i tak tego nikt nie doceni.
Ja teraz nawet nie zdążyłam wrocic po macierzysnkim. Waham sie czy nie wrocic na chwile ale wiem ze nikt tego nie doceni a tylko skomplikuje nam to opieke nad dzieckiem i szczerze mam w nosie co sobie ktos pomysli. Potem to ja bym została z zalem do samej siebie ze odlozylismy decyzje o kolejnym dziecku a byłyby takie problemy jak z synem i mlgloby sie juz w ogole nie udac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo dobrze piszesz Stella! My mamy księgowa która nam prowadzi papiery ze sklepu który mamy z mężem i powiedziała żebym się nawet nie zastanawiała nad zwolnieniem jak będę czuła ze już chce iść bo nikt tego nie doceni i nie podziękuje ze pracujesz miesiąc dłużej czy do samego porodu...

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Generalnie to szef już wie. Nie ode mnie więc w sumie nie wiem jak zareagował. Moja bezpośrednia "przełożona" mi pogratulowała, w żaden sposób nie daje odczuć że coś jest nie tak. Szef też nie. Nawet mam jakoś nagle mniej pracy [emoji23] pracuje w urzędzie. To też jest jednak inaczej niż w formie prywatnej. A jednak komentarz koleżanki mnie mocno dotknął. Chociaż doskonale wiem że tu ciąża dla niego nie jest problemem (nawet oficjalnie mi to mowila "przełożona" odkąd się tylko tu zatrudniłam). Mam z nią bardzo dobry kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No i to najważniejsze, jeśli przełożona wie i nic nie daje odczuć a nawet masz mniej pracy [emoji23] reszta się nie przejmuj bo Ty i maleństwo teraz najważniejsze. A kolezanka może po prostu zazdrości?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline