Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 12:01   #1498
benetta
Zadomowienie

Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Country ja się trochę nie dziwię że w tramwaju nikt nie widział. Sama miałabym opory przed ustępowaniem miejsca kobiecie z takim małym brzuszkiem- a nóż się okaże że to nie ciąża i będzie niefajnie. Ja np bez ciąży w obcisłych ubraniach też miałam brzuszek jakby mi ktoś ustąpił miejsca to bym się spaliła że wstydu [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Dopóki brzuch nie jest na prawdę duży to nie ma co liczyć na przywileje. Z resztą ja w ciąży z synkiem jakoś nie miałam problemu np stojąc w kolejce sama przypuszczałam kogoś kto miał jedną rzecz a ja pełny kosz. Jak mnie ktoś przypuszczał to jakoś się tak dziwnie czułam. Kiedyś pani w Rossmanie na cały głos zawołała proszę panią w ciąży do kasy. Dwie wielkie kolejki i wszyscy się na mnie gapią. Powinno być miło a mnie to jednak krępuje.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

A no i nigdy mi się nie zdarzyło wepchnąć czy poprosić o pierwszeństwo.

Mnie kiedyś babka w Auchan opieprzyla że co tak stoję w kolejce z dużym brzuchem, trzeba przejść do przodu i się pokazać a nie stać 🤣 ale szczerze to też nie lubiłam z tego korzystać, chyba że źle się czułam to wtedy prosiłam o pierwszeństwo. Ale w tramwaju czy autobusie zawsze siadalam, ciąża była zagrożona więc wiadomo, inna sytuacja.
Parw dni temu stałam w mega kolejce w Lidlu, myślałam że się zrzygam, ale brzucha jeszcze tak mocno nie widać, stwierdziłam że wytrzymam, przede mną jakieś babcie stały, też pewnie zmęczone. Aż przeleciała obok nas dziewczyna, z malutkim brzuszkiem, uśmiechnięta, prawie pobiegła do kasy że ona chce pierwsza bo w ciąży. Niby ma prawo ale trochę mnie to wkurzylo :/

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama

Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest teraz online