Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-04, 13:48   #1731
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja jestem zaszczepiona, o siebie się nie boję. boję się, że na kwarantannę wpadną inni bliscy, bo mamy kilka osób z przeciwwskazaniami do szczepienia. ten ślub to ślub bliskiej kuzynki męża - i tak niekomfortowo się czułam "wbijając się" z weselem zaraz za nią. a żeby było zabawniej - ta potencjalnie chora osoba to brat męża, którego nie idzie przegadać. to jest wielki dramaturg z którym cała rodzina obchodzi się jak z jajkiem, bo gość jest mocno obrażalski

sytuacja jest mocno pogmatwana, mam dość słuchania jak to pandemia jest rozdmuchana i jak to niemożliwe że jest chory, bo chorował kilka miesięcy temu. bo on wierzy, że przecież nie słyszy się, żeby ktoś zachorował drugi raz. teściowie klasycznie nie stają po żadnej stronie i są tak bardzo 'neutralni' jak się da i nie powiedzą drugiemu synowi żeby nie odstawiał cyrków.

tak, że stres mocno... co się rozluźniło gdy ogłosili, że zwiększają limity do 150, tak wpadła inna stresująca sytuacja.
No to faktycznie pogmatwane, inaczej by było gdyby to była dalsza rodzina Dziwi mnie że teściowie tak lekko do tego podchodzą, w końcu chodzi o ślub ich syna
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując