Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-06, 08:07   #40
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez SoftClassic Pokaż wiadomość
U mnie ta zasada zdaje się być taka, że nie pasują mi sztywne materiały. Stąd nie potrafię dobrać sobie jeansów, bo trudno tu o opływowy materiał . Od zawsze preferowałam spodnie materiałowe, więc wydawało mi się, że ma to związek z klasyką.
Do tej pory mogę powiedzieć na podstawie obserwacji swoich i Waszych, że sprawdzają się u mnie następujące elementy:
- odkryte lub podkreślone ramiona
- lejące materiały, opływające sylwetkę
- materiały z lekkim połyskiem (tak na margnesie uważam, że w tej białej, bawełnianej koszulce z ostatnich zdjęć wyglądam bardzo niekorzystnie!)
- wzory: tu nie jestem pewna, ale jak dotąd najlepiej prezentował się motyw dżungli chyba. Dobrze jest też chyba bez żadnych wzorów.
- zestawy monochromatyczne
- spódnice i sukienki najkrócej przed kolano
- spodnie z prostą lub poszerzoną nogawką lub zupełnie szerokie, opływające nogi
Zgadzam sie Pasuje ci miekkosc. Ciekawe, jaki typ sie z tego wylania.
Faktycznie ta biala koszulka jest niekorzystna.

Ja wrzucilam pierwsza serie sukienek. Klikajac na numerek zobaczycie sukienke w sklepie.

1 - TR. Chyba wygladam ok, ale raczej mozna wykluczyc u mnie TR, bo osoba o tym typie chyba wygladalaby w tej sukience super. Chcialabym w niej zobaczyc Hisoke Nie wiem, czy zostawiac, bo podoba mi sie ogolnie ta sukienka, jest oryginalna, ale efektu wow raczej nie ma.

2 - Te odesle, bo dziwnie sie uklada w biuscie. Ale gdyby nie to, to chyba calkiem ok.

3 - Jedna z sukienek na slub, chyba nic specjalnego

4 - Rowniez na slub, nie jest zle moim zdaniem, ale chyba mozna wykluczyc u mnie R, bo szalu nie robi.

5 - Na nie. Na mnie sie jakos ta gora zupelnie inaczej uklada, niz na modelce ze strony.

6 - Mam mieszane uczucia Tzn. na pewno odesle, bo to sukienka chyba dla kobiet majacych 180 cm. Za bardzo widac mi tez piersi po bokach Ale ogolne wrazenie wydaje mi sie, ze jest niezle.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora