Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem na dzień z filtrem - o naturalnym składzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-04, 16:00   #121
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Krem na dzień z filtrem - o naturalnym składzie?

wiesz ja juz napisalm recenzje jmo-
jako filtr mineralny ten krem to szalenstwo- nie bieli nie jest tlusty (wchlania sie ale z biegiem dnia jakby wychodzi ze skory niie wiem czy to zjawisko ma jakas nazwe ), nawilza, chroni - porownujac go do innych filtrow super
ale patrzac na niego w kategoriach kremu na dzien- to mi tak ten blysk wychodzi spod makijazu ze nie moge juz tego wytrzymac. jak stosuje codziennie jmo to robia mi sie zaskorniki na brodzie . mysle ze cery suche i bardzo suche pokochaja ten kosmetyk.

dzisja nalozylam emulsje vichy (dosyc grubo) o godzinie 7 rano. Teraz jest 17 a ja mam idealny makijaz jestem matowa a do tego cera wydaje sie taka ''zdrowa'' i co najwazniejsze nie uczula mnie bo filtry lrp powodowaly u mnie jakby oparzenie i swedzenie skory. Trudno ja sie chyba poddaje i odchodze od natury w temacie filtrow.
dodam jeszcze ze wracalam do domu spacerkiem nie opalilam sie ani troche- nie mam odbitych okularow przeciwslonecznych ani zarumienionej twarzy dalej wygladam jak trup czyli dobrze
__________________


Edytowane przez pokrzywa
Czas edycji: 2013-07-04 o 22:32
pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując