Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 65.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-17, 09:18   #230
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 65.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88441598]Z profilu Grupa Podhalańska GOPR:
"Jest to nowa moda polegająca na chodzeniu po górach zimą wyłącznie w butach i szortach, bez bielizny termicznej, długich spodni, swetra, czy kurtki".

Ja nie wiem, czy to nowe czy nie, ale dla mnie to jak chodzenie latem po górach w japonkach.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Ale jeszcze "lepsze" jest to, że ratownicy, którzy szli z tą kobietą ostrzegali kolejną grupę, żeby nie wchodzili dalej, ale ci ich nie posłuchali.
No nie zgadniecie, co się stało!

https://tatromaniak.pl/aktualnosci/b...qtzNL7D3QDi9AM[/QUOTE]Serio to nie ma nic wspólnego z chodzeniem w górach w japonkach, a raczej z przecenieniem swoich możliwości. Z tego co czytam to ta grupa rzeczywiście była totalnie nieprzygotowana, ale też Babia Góra jest bardzo specyficznym terenem, więc może też się to do tego przyczyniło. Naprawdę znam ludzi, którzy chodzą po górach półnago zimą i dzieje się to bez asysty ratowników górskich

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora