Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-28, 12:23   #26
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny dostałam własnie kompakt barnesa, ładny kolorek, masełko oczywiście no i ogólnie to już wszystko wiecie
ale..dostałam też pomadkę clarins..te zdjęcia z tru to można sobie wsadzić..nie powiem gdzie. Numerek 17 jest CAŁKIEM inny niż na zdjęciu. Juz bardziej inny być nie może w każdym razie to jaśniutka brzoskwinia z drobinkami. Uprzedzam pytania...fotek nie zrobię...ewentualnie telefonem ale to wyjdą tragiczne. Daj efekt rozjasnionych , brzoskwiniowych ust..trochę jak błyszczyk. JEST ABSOLUTNIE CUDNA!!! Pachnie jakimiś słodkimi owocami..jeszcze nie skumałam jakimi...truskawki? liczi? coś w tym kierunku. Mięciutka jak balsam i w pięknym opakowaniu. Na bank kupię jeszcze jakiś kolor i ręka mnie świerzbi, żeby nie kliknąć 17tki na zapas, ale to by była głupota..nie?. Tylko teraz nie wiem już w końcu jaki. Te zdjęcia co virtual wkleiła są w miarę wiarygodne, bo te z tru to między bajki.
I ja witam w kolejnej cześci wątku

Ennkaa - a jaka jest data produkcji, tuzież ważności Twojej pomadki? ja uzywam błyszczydeł Clarinsa, bardzo je lubie i tak się od paru dni czaje na te pomadki
smash jest offline Zgłoś do moderatora