Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-19, 18:03   #2539
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ale jak do Wisły wyciekły ogromne ilości ścieków to żaden naczelny ekolog slowka nie pisnal [emoji849]

Tak samo z ostrzałem zwierząt. To "ludzie wchodzą na terytorium zwierząt ". Ja bym powiedziała że wręcz coraz więcej miejsc jest dzikich. U mnie W rodzinnych stronach w ciągu ostatnich 20 lat bym powiedziała że lasy się strasznie rozrosły. Tam gdzie jeszcze 20 lat temu pamiętam pole uprawne są lasy i jakoś dzikie zwierzęta coraz bardziej się pchają pod domu. Bo leśne zwierzęta nie widzą już takiego zagrożenia w człowieku jakie widziały A że ich populacji jest coraz większą to muszą szukać nowych terytorium. Ale ekolog powie że to człowiek wchodzi na teren zwierzęcia. Totalnie zapominając że od zawsze człowiek był w tym "łańcuchu pokarmowym "

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Wierzę że gdzieś tak może być, ale wiedz, że nie jest to reguła. Jak się 20 lat temu wprowadzaliśmy na obrzeża małego miasteczka to za 50 metrów od mojego domu zaczynały się pola. Teraz mam przez kolejne 200 domy i tak w każdą stronę miasta. Po drodze na wieś coraz więcej domów. W mieście sam beton, zniszczono park. NIESTETY.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2019-10-19 o 18:06
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując