Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-19, 22:51   #2546
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie moda na weganizm i wegetarianizm zachwyca, tak jak zachwycają mnie wszelkie trendy bycia bardziej eko, życia zdrowiej, uprawiania sportu, dbania o siebie i planetę itd. Ale - kompletnie nie zachwycają mnie wszelkie objawy fanatyzmu. A zauważyłam, że niestety w większości ruchów go nie brakuje. Przekonywanie kogokolwiek na siłę do własnych racji nie przynosi korzyści absolutnie nigdy, a wręcz szkodzi. Ja jestem wegetarianką, ale jakiemukolwiek wegefanatyzmowi mówię stanowcze nie i tak samo, jak mnie wkurza, jak ktoś załamuje ręce, że jak to nie zjem kiełbaski z grilla, przecież to takie pyszne, oni nie królik, żeby jedli sałatę, tak samo wkurza mnie zaglądanie komuś do talerza i mówienie, że jak można jeść zwierzęta. Wszyscy mamy świadomość tego, skąd pochodzi jedzenie i powinniśmy nawzajem nie komentować tego, co kto je.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie tak samo. I o ile rozumiem, że kogoś te tematy nie interesują, nie wgłębiają się bo i tak z mięsa nie zrezygnuja, to nie rozumiem jak można nie być z tego trendu zadowolonym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując