Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-20, 08:43   #2547
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo. I o ile rozumiem, że kogoś te tematy nie interesują, nie wgłębiają się bo i tak z mięsa nie zrezygnuja, to nie rozumiem jak można nie być z tego trendu zadowolonym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak. Mnie bardzo cieszy to, że mówi się o tym, że mięso wcale nie jest takie zdrowe, że powinno się je ograniczać i że ludzie faktycznie jego spożycie ograniczają albo nie jedzą go wcale. Wydaje mi się, że to kwestia lat aż wszyscy będziemy do tego zmuszeni. Cieszy mnie, że jest dużo książek i artykułów na ten temat, że nareszcie można zjeść danie bez mięsa właściwie w każdej prawie restauracji. Jednakże w życiu codziennym uważam za duży nietakt, kiedy się swoje poglądy wpycha komuś na siłę - najgorsze, że są to często osoby, których wcale aż tka dobrze nie znamy, typu z pracy. A to jest standard - musisz mieć dzieci, jak możesz jeść mięso, jak możesz pić wodę w butelkach, jak możesz nosić skórzane buty, jak możesz szczepić dziecko itd. To mnie mocno wkurza, bo jeśli kogoś zdanie cenię i chciałabym usłyszeć jego opinię na jakiś temat, to o nią spytam - nie życzę sobie natomiast, żeby ktoś mi na siłę wmawiał, co mam robić i jak żyć. Wiem niestety, że niektóre osoby wege bardzo to lubią i uważam, że takim zachowaniem bardzo szkodzą całej tej ideologii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując