Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 17:04   #556
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Ja już po i oczywiście wojna była bo kartą podarunkową nie można płacić, a wcześniej w tym samym sklepie pytałam i mówiły że można [emoji48]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba powinno w regulaminie być napisane. Pamiętam, że zawsze odpowiadali, że nie można płacić kartami podarunkowymi.


Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja też tak mówie. Niestety nie jestem vipem czekam z koszykiem do piątku. Tylko dziwna rzecz, mam w koszyku rzeczy, wszystkie w cenach regularnych i na dole koszyka mam adnotację że przyznany rabat 2,9 ...? Nie wiem za co ?... ha ha
Może coś jest aktualnie w promocji, albo zniżka z cena w klubie.

Cytat:
Napisane przez anetta125 Pokaż wiadomość
A jaki on jest po nałożeniu? Bardzo suchy czy nawilżający? Mam podkład z catrice ten z pipeta i po trzech nalozeniach go odłożyłam a tak się na niego napalalam. Suchy jak nie wiem co, wszystkie pory mi podkreśla tak że mam ogromne kratery [emoji23][emoji23] jakby korektor miał być tak suchy, to się przynajmniej niepotrzebnie znowu nie napale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po testerze mam wrażenie, że będzie suchy.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Eveline Matt my Day bananowy dla mnie niezbyt, a najgorsze jest to, że producent nie podaje składu.
Jest KLIK
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora