Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 23:27   #496
0Merka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: Spirala - wątek zbiorczy cz. II

Hej dziewczyny
Zawędrowałam tutaj z wątku o NuvaRingu przez wątek ogólny cz.I . Poczytałam, poczytałam, ale dalej mam kilka pytań. Zacznę od metryczki: nie rodziłam i nie chcę, mam 23 lata. Jestem na NuvaRingu obecnie od ponad 2 lata.
Ale:
1. Libido niestety zerowe już bardzo długo. To po co ja te krążki kupuje jak z wolności nie korzystam :/
2. Do tego moja całkowicie sucha cera zmieniła się w mieszaną w stronę tłustej. Myślałam że już ją po prostu tak nawodniłam że poszło w drugą stronę, ale gdzieś dziewczyny wspominały że na NR tak mają. Może też nie być tego kwestia, ale kto wie :<.
3. Mam nadżerki. Nie wiem czy to sprawka Nuva Ringu ale coś nie wierzę że on tym nadżerkom pomaga :/
Generalnie jakoś tak się męczę z tym krążkiem i inuicyjnie czuję że powinnam to zmienić.
No i dlatego myślę o Jaydess.

Proszę powiedzcie mi jak jest z ilością hormonów pomiędzy NR a Jaydess? Już NR mi zachwalano że najmniejsza dawka niż tabletki i w ogóle, czy Jaydess jest jeszcze mniejsza? Ze względu na to moje libido chciałbym zmniejszyć wpływ hormonów do absolutnego minimum(na Gynefix mnie na razie nie stać a nie słyszałam o żadnej innej)

Czy ktoś się przesiadał z NR na Jaydess i może się podzielić wrażeniami? Najlepiej przesiąść się bez przerwy z jednego na drugie czy może przerwać na jakiś czas antykoncepcje w ogóle?

No i czytałam ulotkę o tym łojotoku i przetłuszczaniu się. Faktycznie widzicie coś takiego? W NR też jest mnóstwo skutków ubocznych, więc wiem że oni tak muszą napisać, a jestem ciekawa jak to wygląda na żywo. Nie chcę mieć jeszcze tłustszej cery

W przyszłym miesiącu idę do Gin po receptę na krążek i z nią jeszcze o wszystkim pogadam, ale idę na NFZ, a już się naczytałam że proszą do prywatnego, więc wolę być przygotowana żeby mnie nie mogła od wkładki odwieźć bez powodu.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
U mnie była konieczna cytologia i usg. Jakoś miesiąc przed zalozeniem robiłam.
Nie rodziłam. Mam miedziankę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aertis jaką wkładkę konkretnie masz? Gynefix czy istnieje coś innego?
0Merka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując