Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na którego kandydata w drugiej turze na prezydenta głosujesz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-10, 12:31   #244
Teery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Na którego kandydata w drugiej turze na prezydenta głosujesz?

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
No to prawda. Ja to wszystko wiem, ale kurcze... nawet moja babcia nienawidzi pisu

Przeraza mnie, ilu musi byc tych bezrobotnych i beneficjentow 500+ "szlachta nie pracuje" w Polsce...
Trochę przesadzasz. Duda ma większe poparcie wśród osób biednych i słabo wykształconych, ale to nie znaczy, że tylko takie osoby na niego głosują.
Co do beneficjentów 500+, to spora część społeczeństwa nimi jest. Przypominam, że w ramach kiełbasy wyborczej te pieniądze dostaje każdy posiadający nieletnie dziecko.
Ostatnio od 2 osób usłyszałam, że wspaniały pis obniżył VAT na żywność z 17 do 5%. I te osoby były zaskoczone, że w Polsce nie ma VAT-u 17%, a obniżony został głównie VAT na ciastka, musztardę i niektóre przyprawy. Przypuszczam, że informacja w pisowskim szambie została w ten sposób sformułowana, aby ludzi wprowadzić w błąd.

Swoja drogą rząd nie powinien wspierać konsumpcji cukru, syropu glukozowo-fruktozowego i białej mąki w kraju o wysokim procencie osób otyłych i służbie zdrowia w stanie zapaści.
Teery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując