Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 20:19   #69
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Tapatalk przywrócony do życia

Mirabelka woow Ty masz dwójkę i tak ładnie utuczone no szacun Super
To ja jedno i "wypasione" to jak kurczak[emoji846]

Wy o weselach..ludu, ja już nic nie robię i nigdzie nie chodzę, nawet syna do przedszkola więcej nie ośmielę się prowadzić pieszo po tym jak ostatnio już nie miałam siły wrócić. A gdzie jeszcze do ludzi wychodzić, o noł
Mi jeszcze brak do donoszonej chyba tydzień, więc muszę dbać żeby rozwarcie nie szło dalej. A potem to juz niech się dzieje wola nieba

Uśmiałam się z tych opowieści kolejkowych hehe u mnie w labie co mam najbliżej zrobili coś jak u Mirabelki, wprowadzili pobieranie numerków z automatu gdzie na liście uprzywilejowanych ciężarnych brak [emoji23] Kiedyś bez tych numerków to się chociaż wlazło samemu i tyle, a teraz o panie, pilnują numeracji jak w losowaniu lotto [emoji23][emoji23]
Dziś więc zrobiłam badania w labie znacznie dalej, ale chociaż przyjaznym ciężarnej, trudno

Co do gbs mi pobiera gin na wizycie. W poprzedniej ciąży zrobił to w szpitalu bo i tak już tam leżałam. A teraz zrobi to na wizycie, a ja tę probówkę zawiozę potem do labu

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

A jeszcze dorzucę coś do opowieści kolejkowej no mnie bardzo ubawiła ta sytuacja [emoji16] Stanęłam sobie jakiś czas temu w kolejce w Lidlu z zakupami, kilka podstawowych produktów spożywczych na taśmie. A zaraz za mną taki milutki pan na oko po 50tce, czy ja bym go nie przepuściła bo on tylko dwie rzeczy [emoji23] Tak się patrzę na niego, na dół na brzuch i znowu na niego i mówię: pan tak serio? Serio serio? [emoji1787][emoji1787] Aż kasjerka prychnęła śmiechem

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora