Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-12, 07:00   #44
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień po tym jak zerwał ze mną mój chłopak

Cytat:
Napisane przez Aaniaa2121 Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze zaznaczyć, ze jestem osobą, która nie przejmuje się kompletnie innymi ludźmi i ich zdaniem. Liczy się dla mnie tylko zdanie osób, na których mi zależy. Zupełnie nie rozumiem tez większość kobiet które wypowiadają się tutaj i piszą, ze nie powinnam mówić mu o ciąży i sama ją usunąć bo zepsuje sobie opinie na mieście. Nie boje się o to i gdybym miała to zrobić nie poniosłabym kosztów zabiegu czy tabletek sama, nawet gdybym miała pieniądze bo tak jak pare osób już napisało to nie tylko mój problem. Gdyby ktoś nie chciał dac mi sam środków na coś takiego, zapukałabym do jego rodziców i opowiedziała o sytuacji. Gdyby on zrobił coś niefajnego odwdzięczyłabym się tym samym i na pewno nie stawiałabym siebie na pozycji ofiary
Odnośnie pogrubionego - abstrahując, chodzenie po czyichś rodzicach/krewnych na skargę (albo - co gorsza - po pieniądze) jest żałosne i trąci przedszkolem. Facet jest dorosły, mamusia z tatusiem nie odpowiadają już za jego "odpały". Ty też jesteś dorosłą kobietą, więc załatwcie swoje sprawy między sobą jak dwoje dojrzałych ludzi. Jeśli nie potrafisz czegoś wyegzekwować od byłego to - sorry za kolokwialne stwierdzenie - Twój problem, widziały gały co brały. Zostaw bogu ducha winną rodzinę w spokoju, to nie ich sprawa.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując