Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 23:57   #3418
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dziewczyny udanego 2020 [emoji16]

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Może chce szybciej mówić niż myśleć?
Mój tak wstawia przerywnik "chyba chyba"albo powtarza ostatnie słowo które powiedział zanim dalej zdanie złoży w głowie... Obserwuj
Mój nadal zlobkowe. W teorii od września pkole ale mamy w 1 placówce i Pani mówiła że od wiosny zaczną przenosić a Maćko jest w pierwszej 5 dzieci do przeniesienia

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O to juz za moment [emoji6] ale to maja wolne miejsca czy tak do starszych dorzucaja?
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Super! U nas nie ma takiej zakładki, jedyne co pozostaje to dzwonić codziennie do 100 przedszkoli 🤣.

Ja odpuszczam, do końca roku niedaleko, w żłobku czuje się dobrze, no i pójdzie ze swoim rocznikiem, będzie miał tych samych kolegów przez 4 lata, bo jakby poszedł teraz to by się wszytsko pomieszało [emoji16].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Wiosna niedaleko, będzie to można potraktować jako okres adaptacyjny do września [emoji16]. Fajnie, ze ta sama placówka, mniej stresu, no i siostra obok [emoji173]️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chcialam tez żłobek do konca roku, bo od września 2020 dostala by sie do brata pkola. Ale zrobiła taką awanturę o żłobek, ze musieliśmy szukać rozwiązania. Tylko ze ona w żłobku byla w starszej grupie, ktora poszla do pkola i została sama w nowej grupie. Codziennie rano spotykała kolege z żłobka, który szedl do pkola i awantura byla gotowa.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Fajnie też się cieszę choć dziś płakał że nie chce być duży... I jak urośnie to będzie źle bo będzie szedł do pkola... Nie wiem skąd mu się to wzięło... Tak samo płakał że dużo zjadł mu pęknie brzuch...


Podejrzewam dziadków... Mądrości ludowe..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ale z placówki [emoji22] moja aktualnie jak jest głodna to mowi, ze brzuszek boli. Jedna Pani w pkolu zaprasza na śniadanie słowami: glodomory, zjadajcie sniadanie, aby Was brzuchy nie bolały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując