Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki picia herbat :) cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-08, 14:55   #1420
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Miłośniczki picia herbat :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
U mnie to bardziej czubek własnego nosa. Kilka dni na chorobę dla podrzędnego pracownika to problem, ale branie dla siebie L4 na 3 tygodnie bez zapowiedzi, gdzie wali się komuś urlop czy zostaje sam na zmianie to norma. I zwolnienie na błahostki a nie problemy utrudniające pracę. Jednak ja się tam nie przejmuję, bo słyszy się o gorszych przypadkach w innych pracach
Zdrowieję, dzisiaj mam się lepiej, nadrobiłam trochę książkę a w piekarniku szykuje się obiad, na który miałam już jakiś czas ochotę
współczuję kierowniczki U nas na szczęście nie robią problemów, jak ktoś bierze l4, nawet namawiają, żeby iść do lekarza albo wziąć wolne, jak widać, że ktoś mocno zainfekowany
Ale mamy teraz też przykład koleżanki u nas w pracy, która za każdym razem, jak była mocniej przeziębiona, to chodziła do pracy, twierdząc, ze nikt jej roboty nie wykona (choć to nieprawda ;-) ), leczyła się domowymi sposobami cały czas i teraz tak się przeziębiła, nie poszła do lekarza, że ma jakieś komplikacje - zapalenie ucha i szczęki i czegoś tam jeszcze...
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując