Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy luty 2020
Wątek: Mamy luty 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-25, 13:11   #1679
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Ale super wizyty dziewczyny! Gratuluje i zazdroszcze! Jeszcze 2tyg do mojej, nie moge sie doczekac!

Mnie tez wszyscy radza nie kupowac najmniejszych ciuszkow, ale wole miec i nie uzyc niz nie miec (jak ze wszystkim). W piatek jedziemy kupowac odpowiednia farbe do pokoiku i ogladac (bardzo wstepnie) wozki. Bede po wyplacie, wiec moze jakies inne rzeczy tez dokupie. Generalnie mam zamiar kupic uzywane ciuszki, tutaj sprzedaja bardzo tanio cale torby w danych rozmiarach, musze tylko znac plec.

Zaczelam powoli patrzec na ksiazki/informacje dotyczace rozwoju i wychowania, jak wspominalam juz bardzo bym chciala miec takie troche ‘dzikie’ dziecko wychowane w lesie, z natura. Nawet nie wiem od czego zaczac poszukiwania :/
Dziewczyny wspominalyscie o metodzie Montessori, czy macie jakies strony/dokumenty/ksiazki o tym? Chodzi mi o lepsze zrodla niz wikipedia czy forum...
Osobiście o metodzie Montessori dowiedziałam się na studiach pedagogicznych - ogólna teoria mi się spodobała i szukałam rozwiązań w praktyce, dlatego szukam mam, które zainspirowane tą metodą postępują zgodnie z nią w opiece i wychowaniu. Zgodnie z poleceniem tutaj na forum dołączyłam do grupy na fb o Domu urządzonym w stylu Montessori, jest tam dużo konkretnych pomysłów! Jeśli chodzi o wychowanie dziecka w poszanowaniu i bliskości natury to polecam serdecznie stronę Dzieci są ważne i profil na fb Wielki zachwyt Uwielbiam patrzeć na zdjęcia, na których jego autorka pokazuje jak robi z dziećmi dzień błota i pozwala im taplać się w kałuży Albo robią wspólne ogniska na skraju lasu. Sama tak właśnie byłam wychowywana i daje mi to dużą motywację do podobnych rozwiązań.

Za mną już też połówkowe Byłam mocno skonfudowana jak lekarz najpierw pokazał mi "tu są jądreka i penis", a potem zapytał, czy "mój mąż jest duży" Po chwili się zorientowałam, że chodzi o wzrost, bo dzidziuś szykuje się po prostu bardzo duży Więc ja sobie daruję rozmiar 50
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując