Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 21:26   #110
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Nie mam totalnie pomysłu na prezent dla mamy. Dla taty stwierdziłam, że kupię zapas skarpetek i coś jeszcze (może czekoladki jego ulubione).. Wychodzę z założenia, że praktyczne prezenty i takie użyteczne sa najlepsze..

Mam problem z siostrą i jej chłopakiem. Chcę jeden wspólny prezent, ale tez brak pomysłu.
Mężowi słuchawkę bluetoothe. Bo mnie bardzo denerwuje jak używa telefonu podczas jazdy autem
Moja mam była szczęśliwa jak jej kupowałam bilet do teatru. Albo zestaw kremów do twarzy Vichy, które lubi.Pytanie co mama lubi i jaki zakres cenowy wchodzi w grę. Co do par- może Voucher do kina? Najfajniejsze prezenty to te dające jakieś przeżycia, więc bilety na różne imprezy to fajna opcja. Jakieś karty przedpłacone też bo jak nie chcesz za kogoś wybrać to ten ktoś wybierze. Ja mamie tez kiedyś brałam Vivabox z perfumami- miała chyba 5 miniatur i tą którą wybrała mogła wymienić na pełnowymiarowe pakowanie tych perfum. To też fajna opcja. Inna opcja- np. gabinet kosmetyczny. Moja mama pokochała manicure hybrydowy, ma ulubiony salon, więc albo voucher do niego albo lakier, które manikurzystka mogłaby użyć mógłby być na prezent. A poza tym można komuś np. wykupić abonament typu spotify czy netflix czy coś podobnego. Albo na audiobooki.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Co do prezentów dla par- ja i TŻ rok temu chcieliśmy mocny blender. I chodzi u nas praktycznie non stop. Inny dobry zakup to był Chromecast. Też chodzi non stop. Ostatnio też brakuje nam miejsca na dane, więc wszelkie dyski zewnętrzne, karty micro SD, dyski na USB to ewentualne fajne prezenty. Teraz Black Friday więc takie elektroniczne fajne duperele można taniej kupić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując