Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepszy fryzjer w Radomiu;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 18:05   #29
olaradom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4
Smile Dot.: dobry fryzjer w Radomiu

Cytat:
Napisane przez lila_24 Pokaż wiadomość
Ja jakieś 3 lata temu zawsze zapisywałam się do Pani Mileny na podcinanie i modelowanie, miałam wtedy długie włosy i zawsze byłam zadowolona. Niestety pewnego razu postanowiłam zaszaleć i zmienić fryzurkę, z przykrością muszę stwierdzić że Pani Milena nie ma, że tak powiem wizji i dobrego oka. Fryzurkę którą mi zrobiła w ogóle do mnie nie pasowała i byłam bardzo niezadowolona. A co najgorsze po myciu okazało się że włosy są krzywo ścięte i musiała iść do Pani Beaty na poprawkę.
Od tamtej pory nie korzystam już z usług Pani Mileny ale nadal chodzę do tego salonu fryzjerskiego. Teraz oddaje i w rece Pani Agnieszki.



Nie wiem czemu tak piszesz Pani Milena jest wspaniałą i dobrze wyszkoloną stylistką!!!
Zawsze do niej chodzę na kolor, strzyżenie oraz wszelkie zabiegi regeneracyjne. Ostatnio przedłużałam sobie włosy u Pani Mileny i zrobiła na mojej głowie coś wspaniałego!!!

Od lat jest moją stylistką i jestem bardzo zadowolona że trafiłam akurat pod jej nożyczki!

Nie mogę się z Tobą zgodzić gdyż ma DOBRE OKO I WSPANIAŁE RĘCE które potrafią nawet na najgorszych włosach sprawić CUDA!
A jeżeli fryzura którą Ci zrobiła nie odpowiadała Tobie, to może zacznij chodzić w perukach bo podejrzewam że Tobie żaden fryzjer nie dogodzi.

SALON BEATA JEST WSPANIAŁY A PANI MILENA JEST NAJLEPSZA!!!

P.S. Co do Pani Agnieszki to też wie co robi, gdyż jest równie dobrą fryzjerką choć bardziej polecam Panią Milenkę
olaradom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując