Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-08, 18:06   #372
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakiś czas nie zaglądałam na r/Kibbe i potem ze zdziwieniem zauważyłam, że udzielająca się tam moderatorka grupy Kibbe na FB zmieniła sobie opis z Flamboyant Gamine na Soft Natural i doczytałam, że Kibbe ją na żywo właśnie uznał za SN.
Znaczy niby jasne, że większość ludzi nie umie się poprawnie zdiagnozować w Kibbe (ja sama obecnie uważam, że jestem najpewniej DC), no ale trochę to wszystko stawia pod znakiem zapytania sensowność całego systemu. Bo niby można być tylko jednym ID, ale co to właściwie zmienia, skoro przecież każdy może nosić każdy styl. To skąd mam wiedzieć, jak znaleźć swój styl, skoro nie wynika on z mojego ID?

Systemy, gdzie jest się indywidualną mieszanką różnych elementów, ale jednocześnie do tych elementów są przypisane pewne stylistyki sprawdzają się tutaj znacznie lepiej.

Z podobnych systemów jest jeszcze John Kitchener. On łączy cechy fizjonomii, kolorystykę i aurę danej osoby. Tutaj jest tabela z zestawieniem najważniejszych cech różnych typów KLIK.
Ciekawe, zwłaszcza że FG leży dość daleko od SN. Też tak czuję, wiem że wahasz się między DC a FG, ale czy ostateczny wybór w zasadzie coś zmieni? Czy jakoś pomoże dobierać ubrania, skoro i tak te typy będą do Ciebie naciągane? U mnie analogicznie z DC/SN (swoją drogą wydaje się, że teoretycznie tych typów nie da się pomylić).

Dzięki, gdzieś widziałam tę nazwę Kitchener, jak skończę "przerabiać" TiB, chętnie poczytam o tym Dla mnie aura jest intuicyjnie kluczowa, ale jednocześnie najtrudniejsza do opisania w sensownej liczbie archetypów. Liczba ethereali Olgi trochę mnie przytłacza, choć sama idea jest super.
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując