Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-04, 09:06   #2568
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Pelagia pierwszy raz robiłam ze zwykłej i z ryżem. Ale zazwyczaj robię z kapusta pekińska i z kasza manna , i te wersje wole
Muszę spróbować z pekińską! Robiłam z 2-3 razy z kiszoną, ale to zupełnie co innego i chyba raz z młodą.

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
Wczoraj dojedliśmy w końcu tę surówkę Do niej było jajko sadzone na swojskiej kiełbasie, ziemniaki puree i żółta fasolka szparagowa gotowana na parze.
Pyszny wiosenny obiad

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Pomidorowka i sernik na zimno z malinami
Wygląda obłędnie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Lasagne. Pierwszy raz od bardzo dawna. Ale jednak nie, nie jestem fanką.
Ja uwielbiam niestety

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja dzis robilam domowe kebaby. Ciekawy patent z pieczeniem kurczaka nabitego w kawalkach na patyczki, ale dla mnie byl troche suchy. Chyba za dlugo pieklam
Bardzo ciekawe, gdzieś mi na insta też to mignęło, muszę spróbować.

U nas wczoraj było leczo ze słoika od taty + chleb. Dzisiaj krem szparagowy, ale jeszcze nie wiadomo z czym.
Zrobiłam też tort taki https://www.mojewypieki.com/przepis/...iala-truskawka na urodziny mojej mamy. Były lekkie chwile grozy bo masa z białej czekolady mi płynęła mimo ponad 24 godzin w lodówce. Już chciałam lecieć po żelatynę / mascarpone / rwać włosy z głowy, ale na szczęście sięgnęłam do przepisu i doczytałam, że masę po chłodzeniu trzeba jeszcze ubić
Wyszedł (podobno) bardzo smaczny i zniknął z prędkością światła, ale też ilość gości trochę nas zaskoczyła
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora