Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-17, 18:05   #64
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Fehn próbowałam zrobić zdjęcie blizn, ale wychodziło beznadziejnie i się poddałam
Ale tak jak pisałam - są teraz przez pewien czas od laseru bardziej widoczne niż były i ciemniejsze. Ale cierpliwie czekam. Tylko muszę je zabezpieczyć filtrem gdy wychodzę na słońce w bluzce bez biustonosza (dziś planuje drugi raz! To w ogóle jest spektakularna zmiana - patrzę na bluzki i sukienki, które do tej pory były poza moim zasięgiem, bo byłoby spod nich widać biustonosz. A teraz HYC i pięknie wygląda dekolt bez żadnego stanika).
Ja też poproszę o relację z efektów lasera, bo to co robiłam na twarz nie jest miarodajne. To znaczy z efektów byłam bardzo zadowolona, ale parzyłam na wypłycenie zmarszczek, a w bliznach mam jedynie to zlikwidowania przebarwienie. Jestem też ciekawa ile zabiegów potrzeba, bo jednorazowo "uszkadzane" jest 10% skóry, trzy zabiegi to 27% powierzchni skóry.
Ja przez tę konieczność używania filtra robiłam zabieg zimą i pewnie jeśli się zdecyduję, to znowu w zimie, choć trochę plany mi krzyżuje listopadowy wyjazd, ale może sobie zrobię cykl trzech zabiegów i bym negocjowała dobrą cenę na blizny
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując