Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapeuci
Wątek: Terapeuci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-11, 19:22   #11
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Terapeuci

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
Iza - tak zrobie całe szczęście mają tam troche takich poradni ;p

ja nie miałam gadania do krzesła w Zagórzu XD miałyśmy napisać list do choroby. prywatny, nikt tego nie czytał.
i też nie traktowałam nigdy choroby osobowo. była. poświęcało się jej mnóstwo czasu i czuło sie ją w głowie ale dla mnie to na pewno nie było na zasadzie przyjaźni o_O
Ta Szamanka też kazała mi pisać listy i jej wysyłać
I książke miałam pisać "Ja szczęśliwa i zdrowa".
3 razy w tyg u niej jakoś bywałam jakieś hipnozy itp. A ja się podczas tego za cholere nie umiałam wyciszyć i skupić, myślałam o wszystkim tylko nie o tym co do mnie mówi... ("Anioł siada na twoim ramieniu, daje ci rade i powoli odlatuje. To jest twoja złota recepta na szczęście, idziesz do ogrodu, za bramą czeka na ciebie zdrowie, otwórz bramę (...)") I tak przez pół godz na każdym spotkaniu. No jak tu sięskupić skoro myślałam już tylko o tym kiedy będzie koniec!Dla mnie to totalna głupota! A szczytem było jak nie mogłam (nie chciałam ) do niej iść to wpadła na pomysł, żebym do niej zadzwoniła i ona przeprowadzi seans telefonicznie
I w ogóle za wizyte brała 200zł! To był pomysł mamy bo przeczytała o niej w gazecie i się napaliła, że napewno mi pomoże a ja wtedy nie chciałam jej zranić, chodziłam z coraz większymi wyrzutami bo tyle kasy, mnie to "leczenie" irytuje a mama tak wierzy Teraz na szczęście doszło do mnie że to mój wybór (znaczy się to ja wybieram pschologa) i robie to dla siebie. Ufff
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując