Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystkie twarze eowiny, cyzli jak Ona to robi :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-03, 19:16   #32
mordka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystkie twarze eowiny, cyzli jak Ona to robi :)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo
Jak tylko skończę symulację chętnie zajrzę na twój wątek.


mordka87

Wyglądasz mi na dziewczynę, która nie boi się ryzyka. Blond włoski nadają ci delikatności i subtelności, ale wydaje mi się, że masz mocny charakterek i takie mogłyby być twoje włoski. To znaczy z charakterkiem.
Radziłabym albo pozostać przy blondzie ale zmienić uczesanie na bardziej ekstrawaganckie.
Albo zmienić kolorek na bardziej zdecydowany.
Wydaje mi się, ze świetnie byś wyglądała w złoty blondzie, jasnym brązie lub popielatym brązie. tak jak na symulacjach. A co ty o tym sadzisz??
Dziekuje serdecznie za pomoc generalnie sklaniam caly czas sie ku blondzie poniewaz dobrze sie w nim czuje...ale duzo osob mowi mi ze nie pasuje jasny taki odcien do oprawy moich oczy bo mam bardzo ciemne rzesy i brawi pomimo tego ze od urodzenia bylam jasnowlosa blondynka ale z wiekiem wiadomo juz sciemnialy i farbuje je...blond hmm zostalabym przy nim ale niestety juz mam poniszczone wlosy od rozjasniacza takze mysle o tym brazie...a moglabys mi jakbys oczywiscie mialam jakas chwile jeszcze zrobic jakas symulacje w jasnych brazach??hm a piszac kolor bardziej zdecydowany to jaki masz na mysli??a jesli chodzi o fryzure.. to mam taki problem ze jak widzisz mam wlosy krecono-falowane...teraz czym dluzsze to staly sie falowane pod ciezarem i niestety nie moge zbytnio pozwolic sobie na jakas "fajna"fryzurke bo te wlosy ni w 5 ni w 9 beda sie ukladac ze wzgledu na skret;/ i stwierdzilam ze zapuszczam;p takze dziekuje jeszcze raz za pomoc i jesli bys mialam czas mi cos jeszcze doradzic to bede max wdzieczna...i super watek oczywiscie na 5!!!Pozdrawiam
a tutaj dodaje fote i jakbys mogla to takie tez odcienie chcialabym wyprobowac i czy by mi w takich dobrze bylo?p.s. sorcia za takie wycinki ale to kumpela a woli byc incognito

Edytowane przez mordka87
Czas edycji: 2010-10-03 o 21:47
mordka87 jest offline Zgłoś do moderatora