Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 12:11   #34
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez xshrewx Pokaż wiadomość
Jak skutecznie rozjaśnić włosy?
ponad miesiąc temu pokusiłam się na samodzielne rozjaśnianie włosów. przepłaciłam to bardzo podrażnioną skórą, uczuleniem i biało-różowymi włosami. Udałam się do fryzjerki, aby zrobiła mi ten upragniony blond. Ona zaś zafarbowała mi na ciemno(farba jest tak spłukana, że włosów z ciemnych zrobiły się niemalże miodowe), gdyż po rozjaśnianiu były zbyt osłabione.
mam więc pytanie. czym mogę je rozjaśnić teraz? nie są już czerwone(jak przed pierwszym rozjaśnianiem). są takie ciemno-miodowe. próbowałam wcześniej jakiegoś rozjaśniacza w sprayu, ale kompletnie nie zadziałał.
Fryzjerka powiedziała, że na całości mi blondu nie zrobi. może tylko zrobić mi pasemka.
zależy mi na uzyskaniu takiego koloru: http://fashionforbreakfast.files.wor...01/agyness.jpg
naturalny kolor moich włosów to ciemny blond.
proszę o radę.
ehhhhh... same sobie w domu krzywde robicie a pozniej pretensje do fryzjerów że nie zrobia wam tego co chcecie....

zrozum... po rozjaśnianiu włosów (najczęściej rozjaśniaczem joanna z wodą utlenioną 12%) macie z włosów sajgon i cieżko jest cokolwiek zrobić.

zrob odpowiednią regeneracje włosów i dopiero wtedy wybierz sie do dobrego fachowca który zrobi ci taki kolor

a tak na marginesie , gdybyś sama uprzednio nie rozjasniala wlosów to ten kolor fryzjer zrobilby bez problemu
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując