Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-18, 22:52   #129
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za podzielenie się odkryciami .
Już wpisałam większość na listę to kupienia lub przetestowania.
Na pewno w pierwszej kolejności będę chciała kupić ten puder Laury Mercier. Widzę jednak, że on występuje w kilku odcieniach - możesz dać znać jaki Ty masz?

O brązerze z Bell już tyle tu było, że chętnie zobaczyłabym co to za cudo, ale w żadnej z Biedronek (gdzie chyba mają być przede wszystkim dostępne) nigdzie nie trafiłam.

Niestety te biedronkowe kolekcje albo nie docierają, albo się szybko rozchodzą. Teraz już weszła jakaś nowa, ale może w jakiejś się jeszcze uchował ten brązer z poprzedniej, trzeba zerkać w różnych.
Z Laury mam ten najjaśniejszy odcień, Celestal. Udało mi się go kupić z rabatem -20% na Lookfantastic, więc wyszło 150zł, cena w Douglasie zdecydowanie mniej przyjemna i jeszcze mi na niego nie wchodził rabat - ostatecznie dobrze. Trochę się boję, czy Ci się spodoba, ale jeśli nie jako puder, to jako ładny rozświetlacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tusz Bambi właśnie zaczęłam, jeszcze trochę mokry i skleja, ale ogólnie spoczko U mnie jedne z najlepszych to Maybelline Sky High i Eveline Variete

Też mam Kobo Taupe i jeszcze 417 Rose Desert i 313 Crushed Berries, bardzo lubię i polecam również

Dostajecie kody na 10%? Kurczę tyle razy zakupy robiłam, na pewno 4 transakcje były i nawet chyba punkty zebrałam kodu ni ma, trzeba chyba się upomnieć
Też uwielbiam efekt Variete, ale mam z nim taki problem, że się mocno odbija pod brwiami. W sumie Bambi też. Niestety nie pomaga zaczynająca się robić opadająca powieka (operacja za jakieś 2 lata będzie nieunikniona )
Te szminki Kobo, o których piszesz, mają taką samą formułę, jak te limitowane w złotych opakowaniach? Jakoś mnie do nich nigdy nie ciągnęło, ale jeśli to to samo, to się skuszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując