Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Barwy dla typu Królewna śnieżka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 20:30   #204
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Barwy dla typu Królewna śnieżka

Cytat:
Napisane przez Sniezka1994 Pokaż wiadomość
Aaaaa to takie są różnice między tymi dwoma typami To dziękuję Ci bardzo za wyjaśnienie No to ja chyba jestem jednak tą śnieżką bo słońce w ogóle mnie nie chwyta, najkorzystniej wyglądam w zimnych barwach itd. Nie wiedziałam, że zima się dość szybko opala tak jak w Twoim przypadku Widocznie mało wiem na ten temat Dzisiaj chyba cały wątek przeczytam A macie tak, że np. Wasi znajomi ciągle docinają, żebyście się opalili? Ja tak mam, to takie wkurzające, że szok. Najgorzej jest latem, porażka jakaś, aż głupio mi wyjść w sukience bo nogi białe jak mąka.
Zim jest kilka rodzajów, tj śnieżka, zima zwykła i południowa-egzotyczna. Te dwie ostatnie zazwyczaj dobrze się opalają
Mi akurat jasna skóra baaardzo się podoba, zwłaszcza w połączeniu z ciemniejszymi włosami Sama mam jasną skórę, może blada nie jestem, jednak na pewno nie ciemna i czasami ojciec docina mi, że powinnam się opalić Oczywiście takie słowa mam głęboko, bo dla mnie jasna skóra jest najpiękniejsza Ja dopiero pod koniec lata doceniłam swoją karnacje, wcześniej byłam maniaczką samoopalacza Nie wiem jak będzie w następne lato, pewnie skóra do tego czasu mi trochę zjaśnieje i coś czuję, że ludzie, zwłaszcza Ci opaleni mogą dawać jakieś dziwne komentarze, ale ja będę je brała za komplement, a co ! A chronić będę się przed słońcem najwyższymi filtrami na twarz i ciało, chcę pozostać jasna, Ty też powinnaś być dumna z Twojej skóry, bo jest Twoją ozdobą
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując