Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 19:19   #76
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Wstawiam posty, udzielam się też tutaj na forum w temacie na którym się znam, czasem chodzę po blogach kosmetycznych innych osób i piszę im komentarze (oczywiście merytoryczne) i dodaje informacje o nowych postach na grupy blogowe np "blogerzy" na facebooku. Teraz zorganizowałam mały konkurs Nawet dużo osób się zgłosiło już a jeszcze jest tydzień czasu na zgłoszenia - no nie wiem, w sumie tak jakoś wyszło. Może powód jest taki, że piszę nie tylko o kosmetykach ale też o izotretynoinie, a to jest temat niszowy trochę bo najczęściej ludzie piszą o samych efektach leczenia ale nie ma tam nic "twórczego" typu jakieś rzetelne opracowanie skutków ubocznych lub spojrzenie na obiektywne badania dotyczące wpływu tej substancji na organizm. Ja z racji tego, że studiuje medycyne staram sie do tego podejść bardziej od strony biochemicznej i rzetelnej a nie na zasadzie "co pani zaslyszala u fryzjera"
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując