Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-01, 20:04   #4341
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Minimalizm w zyciu

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Z tym pryskaniem chemią bardziej chodzi mi o to, że zwyczajnie nie chce mi się bawić. Na działkach jest problem z szarą pleśnią i innymi rodzajami grzybów, naprawdę trzeba stosować chemię jak w profesjonalnych uprawach. Z pomidorami ogólnie miałam tyle roboty że to zwyczajnie nieopłacalne było w porównaniu do ilości i uznałam że jak mam się tak męczyć żeby potem mieć pomidorów na dwa słoiki sosu to wolę kupić tyle ile chcę na rynku. Różnica w smaku nie jest na tyle powalająca żeby mi wynagrodziła całą tą pracę.
Pomidory dla mnie mają sens dla siebie, ale tylko i wyłącznie te fajne odmiany jak malinowy olbrzym, malachitowa szkatułka itp. Wszystkie twarde czerwone albo te przemysłowe podluzne smakują zbyt podobnie do kupnych, szkoda zachodu. Za to taki mięciutki pachnący malinowy, z miaszem a nie woda, smak lata [emoji173]️ ale nie każdy te odmiany lubi.
I ogórek gruntowy na mizerię.
Bawię się w sumie w to i rzodkiewki dla siebie z warzyw. A, szpinak zasialam testowo ostatnio. To akurat bardzo zero waste, torba plastikowa ze sklepu to dwa omlety[emoji23]
Miejsce i umiejętności mam na wszystko co zechce, ale inne warzywa albo za mała różnica w smaku albo za mało ich jem żeby był sens. Też na ogródkach działkowych by mi się nie chciało w warzywa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez syyyyyylwia
Czas edycji: 2020-06-01 o 20:07
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora