Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-25, 20:38   #4
TheCure
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 35
GG do TheCure
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
cześć,
jak sądzicie po jakim czasie odrosną mi włoski po jednym zabiegu depilacji laserowej laserem light sheer (bikini) ? czy odrośnie ich mniej czy tam sama ilość? jak to jest? jak to było u was - ile miałyście zabiegów i po jakim czasie zaczęły odrastać włoski?

hej,
ja bylam na zabiegu 2 razy ,bikini i pod paszkami(razem) i z tego co sie dowiedzialam po rozmowie z kosmetyczka ,wynika ze dla uzyskania jak najlepszego efektu musze wykupic okolo 6 zabiegow w 2,3 tygodniowych odstepach (musi byc regularnie jak nie trzeba zaczac od nowa) a ilosc zabiegow zalezy od koloru wloskow co mnie zdziwilo ,szatynki i blondynki 6-8 zabiegow a brunetki 5,6 gdyz im wloski jasniesze(te na glowie)tym trudniej pozbyc sie owlosienia okolic intymnych, niestety ja przerwalam zabiegi z powodu wyjazdu na wakacje
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
TheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując