Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-02, 13:58   #8
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;86313862]Miałam na myśli tą deserową. Pomyliłam tylko smaki bo u siebie widziałam kokosową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Która deserowa? Ta duża bidronkowa? 250 gram po 2.50 wchodzi ale u mnie tylko mleczne. Dobre normalne. Kupię jutro jeszcze kilka będzie do ciast i na polewy...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Kostka smakuje jak ptasie mleczko? to muszę ją kupić - po wyglądzie myślałam, że to takie biszkoptowe pierniczki będą.

Makaronów już próbowałyście? U mnie jest dużo tych świderków do zapiekania i tych grubych wstążek z przyprawami (pappadelle), ale nie chciałam ryzykować bo nie znam tych firm
Kostka na prawdę pyszniutka tak chrupie jak ptasie mleczko ma piernikowe nadzienie i coś jakby galaretka.
Makaron kupowałam w normalnej cenie często. Dobry.
Próbowałam jeszcze te kulki rumowe ale to nie dla mnie.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Sfrustrowana już wiem o ktora ci chodzi[emoji6] tak smaczne bardzo marcepanowa jak ktoś lubi. Innych smaków u mnie nie ma...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora