Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-27, 21:09   #675
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cansada, jak zobaczyłam te kalosze za stówkę (pamiętam je jeszcze u nissiax83 ), no to od razu poczułam dreszczyk emocji. Noszę 37/38 i tak se myślę, że jak będą większe to najwyżej słomą wypełnię (nikogo nie zdziwi jak wyjdzie) jak za małe, to pozostaje metoda sióstr kopciuszkowych. Ale... nie wiem czy jestem na to gotowa.

W temacie ANR EL promocja mega. Mnie do siebie nie przekonało, a miałam kilka przygód z miniaturami i no nie, nie, nie. Choć przez chwilę kusiło... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa. Na kij mi wujowy produkt razy dwa?
Cholera... ciągle kusi.

Gemini jest ok. Asortyment bogaty, ceny całkiem niezłe (ale można znaleźć taniej), wszystko ładnie, pięknie zapakowane, terminy zgodne. Czas oczekiwania na realizację, to teraz chyba do 10 dni.
Na kod zniżkowy trafiłam tylko raz, ale też może i w całej mojej karierze klikacza zaliczyłam z 5 wejść.
Nie mam jednego "aptecznego" pewniaka.
Skaczę sobie z kwiatka na kwiatek.

Z tymi Hunterami to przemysl solidnie!!! wiadomo cena po bandzie bo susza idzie.....po cholere zapychacz do pawlacza przywleczesz do domu!

ja sie przyjaralam innymi butami ale nasze finanse sa w takim stanie ze lepiej jak na ogladaniu tylko zakoncze impreze..

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-04-27 o 21:13
cansada jest offline Zgłoś do moderatora