Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-28, 10:27   #681
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Anula ja mam tak samo z serum ANR - no nie pasuje mi ono ale taka okazja haha więc dumam dalej Dziś czytałam wypowiedź jakiejś hiszpańskiej minister że planują w lipcu sierpniu otworzyć na wyspach hotele dla Hiszpanów tylko i jak będzie ok to od października by otwierali dla reszty świata. Więc nie wiem czy te lotu w maju dojdą do skutku ja mam nadal nieodwołalny lot w maju na Maltę - ciekawe co bedzie. Bo ja to bym chętnie poleciała haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ostatnie wypowiedzi to faktycznie w czerwcu chca aby ruch miedzy wyspami ruszyl, potem z Hiszpania ladowa polaczenia a nastepnie reszta swiata. Ale lobby hotelowe cisnie....oni wiedza ze z ruchu pomiedzy wyspami kasy nie ma. Jak Hiszpanie beda biedni to za co beda jezdzic na wakacje na kanary, pojada na pobliskie wybrzeza niedaleko swoich domow a maja w czym wybierac. Wiec taka opcja dla biznesu to bankructwo.

dzis rano donosza ze planuja otworzyc polaczenia miedzynarodowe w sierpniu

https://www.canarias7.es/economia/ca...jxxdi2G-EYrm_w

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-04-28 o 10:40
cansada jest offline Zgłoś do moderatora