Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-28, 10:45   #682
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
masz kliknięte to serum? Bo ja nie zdążyłam, jak nie będziesz brała to możesz mi oddać zamówienie
Ewentualnie, jak któraś z Was ma na przelew, to chętnie odkupię
Nie kliknelam jestem ostatnio twarda szykuje się na kryzys - oszczędzam
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ostatnie wypowiedzi to faktycznie w czerwcu chca aby ruch miedzy wyspami ruszyl, potem z Hiszpania ladowa polaczenia a nastepnie reszta swiata. Ale lobby hotelowe cisnie....oni wiedza ze z ruchu pomiedzy wyspami kasy nie ma. Jak Hiszpanie beda biedni to za co beda jezdzic na wakacje na kanary, pojada na pobliskie wybrzeza niedaleko swoich domow a maja w czym wybierac. Wiec taka opcja dla biznesu to bankructwo.

dzis rano donosza ze planuja otworzyc polaczenia miedzynarodowe w sierpniu

https://www.canarias7.es/economia/ca...jxxdi2G-EYrm_w
Wiem jak to potrwa jeszcze trochę to będzie mnóstwo dramatów ludzkich i jakiś wirus to będzie ich najmniejszy problem. W pl natomiast chcą w pierwszej kolejności hotele otwierać - nie wiem kto ma w nich siedzieć jak granice zamkniete, kwarantanna 14 dni, samoloty nie latają. Ok może Polacy się rzuca w góry czy na mazury w maju, ale taki Kraków to nie żyje z polskich turystów. Restauracje nadal mają być pozamykane a hotele otwarte. To co Ci turyści jesc będą ? All inclusive się stanie modny w Zakopanem ? dziwne to jakieś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora