Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-02, 18:56   #2122
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Przeczytałam wszystko, ale juz padam na twarz i napisze ogólnie, bo u nas noc najgorsza ever. Od północy krecenie, a o trzeciej wstala na dobre i nie spala do 8.15 🤦🏼[emoji879]♀️ cały dzień jęki i piski. Teraz zasnela na noc, ale nie wiem na jak długo. MATKO...

Co do bucików to ja okazjonalnie na dworze ubieram takie miękkie nike sportowe materiałowe, kiedy chce małą postawić, np przy ławce bo nie mam siły jej trzymać kiedy czekamy na starsza, a nie chce mi się ciągnąć wózka, albo jak idziemy do pieska, kotków itp i też ją stawiam na ziemi. Moja juz super chodzi przy meblach i innych rzeczach gdzie może się złapać chociaż jedna ręka, zdarza się ze juz całkiem się puszcza i stoi kilka sekund. Normalne buty kupie jak będzie śmigać.

Damgala wspolczuje choroby, dobrze że już wróciłaś do sił [emoji4]

Panna Felicjanna moja córka to tez je wszystko jak odkurzacz, ale oczywiście na codzień dostaje rzeczy odpowiednie dla niej - je to co my w większości tylko bez soli i niedocukrzane, czasem wleci jakis sloiczek jeśli coś dla niej się nie nadaje. Codziennie jest zupka, której potrafi zjeść więcej ode mnie [emoji85] też daje czasem chrupki lub biszkopta glownie kiedy musze coś zrobić, a chce ja czymś zająć na dłużej. Ale nie powiem, że nie sprobowala domowego sernika, kiełbasy zwyczajnej czy frytki, bo jak jedliśmy i nie dawala żyć to polizać dałam. Na szczęście u nas króluje woda, i mimo iż mieszkamy z moimi rodzicami to nikt nie marudzi że nie daje herbatek czy soczków, a o słodyczach typowych (czekoladki, ciasteczka) nawet nikt nie wspomina.

Wyprawiacie urodziny maluchom? Ja już musialam rodzince ogłosić, że 17lipca planujemy garden party. Czas urlopowy to wolę za wczasy termin zarezerwować, żeby goście dopisali. Chcemy zrobić imprezę z lekką pompa, bo przez pandemie brakuje nam takich spotkań-sama bliska rodzina, ale u nas to jest około 40 osób [emoji4] temat przewodni to mała syrenka, część dekoracji juz zamowilam na Aliekspresie, a część zrobię sama.

Dobra, miałam napisać krótko, a wyszło jak zawsze. Idę spać [emoji4] bo pewnie zaraz wstaje 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahh przegapilam ten post wczesniej ! SUPER mi sie podoba pomysl garden party z motywem malej syrenki ! Mam nadzieje ze wrzucisz potem focie na fb !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując