Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fanki RESERVED
Wątek: fanki RESERVED
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-02, 20:07   #86
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
jakim cudem nie mogłaś dokonać zwrotu skoro masz na to 30 dni?
Kupowałam w tzw. noc zakupów przy kasie zapytałam ekspedientkę czy to ze dostaje na rzecz 20 albo 25% (już nie pamiętam dokładnie) zniżki zmienia coś w sprawie ewentualnego zwrotu. Kolejka wszędzie była straszna, a ja szukałam jakiegoś okrycia wierzchniego na zimę i wolałam się na spokojnie w domu zastanowić. Poza tym to był jeden z pierwszych sklepów do jakiego wzeszliśmy i nie miałam pojęcia czy dalej trafie na ładniejszą rzecz. Kasjerka powiedziała, ze zwrot na normalnych warunkach, wiec kupiłam. Po czym znalazłam lepszy w H&M. Następnego dnia ubrana właśnie w kurtka z H&M poszłam oddać palto z Re. Sprzedawczyni powiedziała, ze nie ma możliwości zwrotu ba nawet wymiany za rzeczy w tej samej cenie czy droższe też nie. Rozmawiałam z kierownikiem, ale ten powtarzał jak mantrę głuchy na wszystkie moje argumenty, że ich system komputerowy tego nie zniesie (sic!). Strasznie mnie zdenerwowali oboje dosłownie dobę później nie przyjąć zwrotu, ani nie pozwolić klientce na wymianę jak jeszcze specjalnie pytałam o warunki zakupu. W ten oto bezczelny z ich strony sposób zostałam z niechcianym paltem, bo od tego z H&M od razu odcięłam metkę i założyłam je następnego dnia, więc nie miałam możliwości z niego zrezygnować. Od tej pory praktycznie nie wchodzę na dział damski, a o sklepie, który zatrudnia tak niekompetentne i niechętne do pomocy osoby mam niskie mniemanie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując