Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-21, 12:11   #40
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: trądzik,baardzo sucha skóra,swędzeniee... help me

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość
Witam
moj wieeeelki problem polega na tym ze pomimo ze chodze do dermatologa juz od baardzo dawna to moja skora jest poprostu tragiczna

mialam naprawde duuzo pryszczy i przebarwien ..ale po ostatnim preparacie ktory mi przepisaa pani dr (robiony) to jest poprostu masakra
weszeeedzie mam czerwone przebarwienie ..nos pod oczami i tam gdzie laczy sie szyja z twarza ( :P) mam tak przesuszona skore ze az mnie szczypie ...ale to nie koniec

najgorsze jest to ze od paru dni tak mnie twarz swedi ze niemoge wytrzymac .. mam ochote przejechac pazurami po twarzy ale jakos sie powstrzymuje

to jest naprawde straszne nic mi niepomaga ... zyc mi sie niechce jak na siebie patrze ...

zastanawialam sie czy nie pojsc do kosmetyczni ale ja wlasnie amm wiecej przebarwien nic pryszczy do wyciskania i wogole nieiwme czy to tak naprqade pomaga .... jeej no nieiwme co mam robic ((((
Proponuje odstawic na 5 dni te specyfiki i wziasc sie za nawilzanie.Stosuj do mycia twarzy tylko kosmetyki z PH 5,5, te ktore sa do cer tradzikowych maja w sobie alkohol i przesadnie wysuszaja juz i tak wymeczona skore.Polecam ci Bioderme linie do cery bardzo wrazliwej po zabiegach chemicznych.Ja tez stosowalam ta linie, polecila mi ja pani dermatolog kiedy lykalam silne antybiotyki i nakladalam masci.Skoro piszesz ze masz wiecej przebarwien, to wydaje mi sie ze powinnas nie stosowac tych specyfikow kazdego dnia.Mam tez nadzieje ze stosujesz na dzien filtry, bo tak to nigdy nie pozbedziesz sie przebarwien przy takim wysuszeniu.Pij duzo wody mineralnej, warto tez pamietac o wit.A Glowa do gory, wazne ze pozbylas sie tradziku, a przebarwienia zbledna z czasem.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora