Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-17, 04:43   #22
peony_
Raczkowanie
 
Avatar peony_
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 464
Dot.: Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3

Cytat:
Napisane przez fferra Pokaż wiadomość
Wiesz co...mam zawalone dosyc mocno zatoki i to też powoduje bóle...ale dodatkowe badania głowy mam zlecone...a ze służbą zdrowia daję radę bo mam gadane

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



Szczerze uważam, że to świetny pomysł. Pamiątka na całe życie i jakie wspomnienia. Ja bym zaszalała

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



Powodzenia !

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



Chyba miesiac... ale jeśli miewasz bóle to dobrze jest sprawdzic co się tam dzieje...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------



Ja bardzo lubię maseczkę węglową z Bielendy i uwielniam peelingi z Loreal te w słoiczkach i korci mnie ta żółta maseczka w słoiczku


Byłam dzisiaj u chrześnicy bo ma urodziny, moja 6-latka jest bardzo szczęśliwa a ja super spędziłam dzień

Oczywiście odcinek nowego sezonu Gry o tron zaliczony ogląda któraś??

Poza tym to dowiedziałam sie, ze moja Przyjaciółka będzie mieć dzidziusia...i bardzo się cieszę

Jak Wasz wieczór?
Jak będzie przypływ gotówki to może się przejdę prywatnie

Ja nie ogladam seriali [emoji87] na netflixie kilka dosłownie obejrzalam.

Polozylam się wczoraj o 21 do łóżka żeby poczytać s godzinę A nie wiem nawet kiedy zasnelam. Książki nie wzięłam do ręki. W dzień nie ma kiedy czytać A w łóżku zasypiam w sekundę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:43 ---------- Poprzedni post napisano o 04:42 ----------

A suknię wczoraj wyciagnelam i cała pognieciona [emoji85]

Sprawozdanie wysłane, czekam teraz na uwagi że spółki [emoji41]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
peony_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując