Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Victoria Vynn
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-22, 14:43   #2
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Hybrydy Victoria Vynn

Cytat:
Napisane przez basiahenk Pokaż wiadomość
Hejo! Nie znalazłam wątku poświęconego produktom Victoria Vynn, więc postanowiłam go założyć.

Byłam niedawno u mojej stylistki, która położyła mi bazę Mega Base. Jestem zachwycona, a moje paznokcie są zdecydowanie mocniejsze.

Ale do rzeczy, porozmawiałyśmy na temat marki i sama zaczęłam się zastanawiać nad zakupem ich produktów oraz nad szkoleniami.

Co o tym sądzicie? Jak się Wam pracuje na ich produktach? Czy są drogie?
Czy jest tutaj ktoś kto brał udział w ich szkoleniach? Warto w nie zainwestować?

Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam <3
Ja pracuje na ich produktach. Myślę że dużym atutem jest to że produkty są bardzo dobre jakościowo, a cena nie przeraża. Paleta kolorów jest duża, więc moje dziewczyny się nie nudzą. Co do mega base, to widziałam na facebooku że jest aktualnie hitem (sama też stosuje). Super pomysł ze szkoleniami (uważam że to podstawa), choć biorąc pod uwagę aktualny stan na szkolenia w realu będzie trzeba trochę poczekać. Na chwilę obecną możesz sobie zamówić zestaw podstawowy i próbować uczyć się online (tylko ostrożnie). Na youtube jest sporo tutoriali, nawet strona VV ma na swoim kanale sporo fajnych instruktaży. A jak wszystko wróci do normy to zapisz się na szkolenie, widzę że VV organizuje sporo szkoleń w różnych miastach. Trzymam kciuki. Daj znać jak coś zmalujesz
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując