Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-06, 18:22   #2177
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ponieważ czuję już jesień w powietrzu, to przyglądam się mojej szafie pod tym kątem. I znowu mam problem natury kolorystycznej.

Pozbyłam się najbardziej niekorzystnych, ciemnych i ciemno-zgaszonych kolorów.
I na przykład rozważam taką sukienkę jak pierwsza na dole (nie jestem pewna tej kratki vichy, może być za delikatna dla mnie). Ale co z rajstopami jesienią i zimą? Mam na myśli takie powyżej 60 DEN. Do tej pory nosiłam tylko czarne, ale przecież czarny pasuje jak kwiatek do kożucha z tymi wesolutkimi kolorkami jasnych typów.

Jakie kolory KRYJĄCYCH rajstop w ogóle łączyć z tego typu kolorami sukienek jak na dole? Jakieś w ogóle się da, żeby nie wyglądać jak sześciolatka? Bo ja tego zbytnio nie widzę

(Proszę zauważyć, że mój słownik dotyczący określeń jasnych palet się poszerza i powoli znajduję synonimy dla "majtkowe")



Zamówiłam sobie z ciekawości kalkulator ID Truth is Beauty KLIK, ma przyjść w ciągu doby.
Świetna jest ta pierwsza sukienka w kratke

Rajstopy - nie wiem, ale są też rajtuzy? I z nimi już można poszaleć z kolorami. Wprawdzie do 3 sukienki nie będą się nadawać, bo jest zbyt letnia (będzie clash materiałowy), według mnie, ale przy tej 1 i 2 by sie obroniły.

Co do kolorów - zależy jak ekspresywna jesteś, bo można poszaleć .

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88845261]Zgaszona Jesień - oto, co przychodzi mi jako pierwsze na myśl. Chociaż jak oglądałam Twoje zdjęcia twarzy, to wrażenie było zgoła odmienne, wydawałaś się właśnie dość klarowna i jasna.[/QUOTE]

Na pewno jestem ciepła, szybko się opalam, włosy mam średni brąz (ciemna szatynka) i jak pada słońce, to przebijają w nich rudości na końcach. Korona głowy zawsze ciemna. Oczy szare - niektórzy myślą, że zielone, niektórzy, że niebieskie, ale wychodzi z tego szary.

Żyły niby mam bardziej koloru niebieskiego niż zielonego.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora