Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezenty dla dziecka/chłopiec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-19, 12:44   #15
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Prezenty dla dziecka/chłopiec

Byłam dziś w Empiku i zobaczyłam bardzo fajne zestawy dobre na prezent. Wiadomo, że dziewczynkom łatwiej jest kupić prezent. Same kiedyś byłyśmy małymi dziewczynkami, więc łatwiej jest się domyśleć, czego małe dziewczynki chcą. Za to zawsze miałam problem z prezentem dla dużo młodszego kuzyna. Wymyślenie czegoś to była katorga, zwłaszcza jeśli nie chciało się wydać więcej niż 100zl. Dziś zobaczyłam takie edukacyjne zestawy do składania. Były to albo ciało całego człowieka, albo np oko, ręka, lub zwierzęta. Chodzi o to, że to były takie plastikowe rozpreparowane ciała i trzeba je było złożyć. Nie wiem, czy jasno się wyrażam. Można było zobaczyć jak to ciało wygląda wewnątrz, jak wyglądają mięśnie, ścięgna i jakieś inne żyły. Najbardziej spodobała mi się tarantula. Kiedyś jak kupiłam temu kuzynowi model samolotu, to okazał się jednak za trudny, z resztą brak mu cierpliwości na takie dłubaniny, a to co dziś widziałam jest prostsze. Cena około 50zl. Były też mniejsze za 30coś zł. Myślę, że taki prezent byłby niezły dla chłopca około 10 letniego.

Obok były zestawy do samodzielnego wykonania, uszycia, wydziergania zabawki. Był miś, lalka i coś jeszcze, ale to już bardziej dla dziewczynek.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując