Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia - jestem zrozpaczona
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-28, 13:02   #1
Minye
Przyczajenie
 
Avatar Minye
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 19

Studia - jestem zrozpaczona


Cześć. Mój problem jest.. dziecinny. Nawet bardzo. Ale mimo to jest to dla mnie ważne. Zaraz zaczynam studia, wyjechałam do innego miasta. Myślałam, że tam będę nowa, nikt nie będzie mnie znał, ale los mnie tak pokarał, że na tą samą uczelnię, do tego na ten sam kierunek, a do tego dzisiaj się okazało, że mam być w grupie.. z moją koleżanką z klasy z liceum. Nienawidziłam tej dziewczyny. Była fałszywa, wywyższała się, rozsiewała plotki. I teraz chce mi się po prostu płakać. Boję się, że ona nagada coś ludziom w mojej grupie i nikt nie będzie chciał się ze mną trzymać, a ona będzie 'rządzić'. Myślałam, żeby przenieść się do innej grupy, ale słyszałam, że trzeba podać powód. Przecież nie napiszę dziekanowi, że jest tam laska, której nie lubię, bo to nie jest przedszkole.. Nie mogę wymyśleć, że mam prace czy cos, bo wszystkie grupy bardzo podobnie kończą zajęcia. Nie wiem co robić, boje sie tych studiów. Byłam cały czas pozytywnie nastawiona, a teraz lipa. Co ja mam zrobić? : / Może ktoś był w podobnej sytuacji? Jestem cała w stresie, bo boję się czy kogoś poznam, czy ludzie będą tam w porządku. W liceum stałam cały czas na uboczu, moja klasa była wredna, zachowywali sie dziecinnie, ciagle jakies dramy, obgadywanie, czekałam tylko na koniec szkoły. A teraz sie boje, ze tu bedzie tak samo. Chciałabym miec chociaz dwie osoby, z którymi mogłabym rozmawiać.. Coś mi poradzicie? :/
Minye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując