Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chłopak idzie na wesele z inną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 18:37   #13
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
No to jak dla mnie facet postąpił źle, że zatuszował przed tobą to, że idzie z inną. Dziwi mnie dlaczego. Nie gadaliście wcześniej o tym weselu? Nie pytałaś się?

Dzień przed odwoływanie zaproszenia to dla mnie coś niepodobnego. Laska pewnie ma już plany względem wesela, pewnie się do niego przygotowała.

Żal miałabym do chłopaka, że zataił osobę towarzyszącą.
Gadaliśmy ale tylko tyle że ma wesele i on mówił że pójdzie posiedzi do 12 i wraca do domu. A teraz wyszło inaczej. No wiem że dzień przed nie odwoła tego.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Już jutro to wesele? Gdyby było za np. miesiąc czy dwa to mógłby odwołać, ale tak z dnia na dzień na pewno nie. Jak długo jesteście razem? Jeśli więcej niż miesiąc to jak dla mnie powinien od razu powiedzieć koleżance, że jest z kimś i że wolałby iść z dziewczyną.
Tak jutro. Ale ja sama dowiedziałam się tydzień przed weselem że oni idą razem to nie ma mowy o tym aby miesiąc przez to odwołał. Tak jak wcześniej pisałam jesteśmy razem ponad miesiąc, tak wiem że to jest krótko. No powinien ale co najlepsze nikt z jego znajomych nie wie że jesteśmy razem bo on twierdzi, że to jego sprawa i znajomi dowiedzą się w odpowiednim czasie.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując