Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chłopak idzie na wesele z inną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-29, 18:39   #14
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Chłopak idzie na wesele z inną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
jasna sprawa, tylko , że faceci raczej nie myślą o tym, że za miesiąc np. idą na wesele
Na szczęście nie wszyscy.
Poza tym, jeśli facet zapomina o tym, że ma pannę, a idzie z inną dziewczynę na wesele, to dla mnie kiepsko zapowiada się ten facet.

Co innego, jakby z Autorką był od tygodnia, to ok - kapa odwoływać. Ale miesiąc?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
Gadaliśmy ale tylko tyle że ma wesele i on mówił że pójdzie posiedzi do 12 i wraca do domu. A teraz wyszło inaczej. No wiem że dzień przed nie odwoła tego.


No powinien ale co najlepsze nikt z jego znajomych nie wie że jesteśmy razem bo on twierdzi, że to jego sprawa i znajomi dowiedzą się w odpowiednim czasie.
Dla mnie sygnały ostrzegawcze.
Nie zdziwiłabym się, jakby ta koleżanka od wesela była laską, do której kiedyś chciał kręcić albo coś. Dużo moich znajomych na wesela zapraszało potencjalne dziewczyny, bo wiadomo - fajna zabawa, alkohol, tańce, wszystko powoduje, że tworzy się jakaś tam więź.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2016-07-29 o 18:40
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując