Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-22, 13:47   #4050
Rytm12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 134
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Mam wpisane tylko miasto zamieszkania.
Szablon CV zrobiłam sama w Wordzie. Nie używam gotowców, bo się niczym nie wyróżniają i mają słabe pozycjonowanie najważniejszych informacji.


Wysłane z iPhone'a [emoji519]
Mi się z kreatora podobają wzory, ale faktycznie trochę za mało tak jak ja bym chciała. Ewentualnie to z kreatora trochę jeszcze pozmieniam w Wordzie.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje to strasznie głupie, jakieś takie dziecinne, żeby podawać adres. Może ulicę to jeszcze mogę zrozumieć... pracodawcy czasami pytają, gdzie mieszkam. Jak blisko to atut, no bo mniejszy problem z dojazdem (albo bardziej pod ręką w razie czego ).
Też mi się wydaje głupie by podawać swój adres, ale jak na dwóch miejscach widziałam ten adres to zaczęłam się zastanawiać.



Dziewczyny mam jeszcze pytanie. Czy wy wpisujecie szkolenia takie ogólnorozwojowe związane z psychologią: jak efektywność, radzenie sobie ze stresem itp. ?
Rytm12 jest offline Zgłoś do moderatora