Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-15, 16:29   #338
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173] -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja też bym dała kwiatka, albo lampę stojącą. Moja teściowa w taką lukę posadziła kilka skrzydłokwiatów w wysokiej donicy, ale jak po drugiej stronie masz dracene to bym dała tak samo i po tej stronie

A ja właśnie osiągnęłam wkur*w życia. Dzwonek do drzwi, rajdam się z łóżka, a że weszło mi coś w kręgosłup to ledwo chodzę. Przed drzwiami stoi nasz dawny sąsiad. Bo on przyszedł odkupić moje psy [emoji848] że co?! No bo on już tyle lat czeka, żeby je ode mnie odkupić i teraz to już nie mam wyjścia "bo jak jesteś przy nadziei to musisz dbać o siebie i psy nie są ci potrzebne" [emoji19] i on tyle lat czeka żeby te psy mi się znudziły, a ja twardo stoję przy swoim i co ja w tych psach widzę. Przy dziecku nie można mieć takich psów bo sobie nie poradzę i dziecko nie może się w takich zarazkaxh wychowywać, więc już nie mam wyjścia i muszę mu je odsprzedać [emoji85]

Myślałam, że jestem w jakiejś ukrytej kamerze. Normalnie nie wierzę, że istnieją tak porypani ludzie 🤦Załącznik 7694599

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba ma trochę nie po kolei w głowie [emoji28] niech idzie gdzie indziej a nie do Ciebie [emoji846]
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Kazał się trzymać tego terminu z usg prenatalnego czyli 4.12, ale po 37tc będę działać żeby wyszedł chociaż w terminie [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------





Ładny ten kwiat [emoji1] chciałabym mieć u siebie dużo kwiatów, ale nie umiem i nie lubię o nie dbać, więc nie mam [emoji38]

Co za koleś on jest zdrowy na umyśle ? [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------





Mam podobnie z tym, że ja z kolei obawiam się czy będę umiała się bawić z własnym dzieckiem [emoji1787] zawsze dla mnie było męczarnia siedzenie z czyimś dzieckiem.
Ja to jednak liczę, że mi się odmieni po porodzie [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja planuję jakoś po 1 grudnia zacząć Małego wykurzac[emoji1] ale czy zechce wyjść wcześniej to nie wiem 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora