Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 00:02   #1092
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
Ja sobie stwarzam problemy, jeszcze nie karmię nawet a już weryfikuję czy mi cyc wejdzie i jak to w tym wdzianku nakarmić bez zdejmowania całej kiecki [emoji1787]

Zadzwonili dziś że już jest nasza nowa kanapa [emoji106] teraz tylko starą przetransportować do naszej wiejskiej chatki i będzie cacy, jeszcze tylko małe zamówienie z Ikei zrobię i nie będę miała na co wydawać [emoji57]

Strasznie mi się już chce z wózkiem pojeździć, zwłaszcza że aktualnie stoi w mieszkaniu i patrzy na mnie a ja się zastanawiam kiedy wreszcie się przyda i ta pogoda boska, jak tam dziewczyny pierwsze spacerki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby cyc nie chciał wyjść to zawsze można odciągnąć laktatorem i miec przy sobie to mleko [emoji2]

Hahaha, na coś trzeba wydawać te pieniądze [emoji2]

U nas super spacery [emoji4] ledwo wsadzimy Kacperka do wózka i już oczy zamyka i śpi sobie cały spacer [emoji4] nic go nie interesuje, czy to karetka jedzie, czy straż, on dalej śpi [emoji4]

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja byłam pewna, że w tym szpitalu wyląduję. Wczoraj aż kompletowałam klocki do Avionauta, sprawdzałam czy wszystko jest dałam do fotelika, bo bałam się, że przyjdzie co do czego i TŻ rozłoży ręce i powie, że on nie wie, jak to ogarnąć [emoji23]

Za rodzeństwo w tej samej placówce są dodatkowe punkty (nie wiem jak na to patrzą, jak na oboje składam w tym samym czasie), za wielodzietność też, ale czy to wystarczy jak w jednym jest 30, a w drugim 60 miejsc [emoji85] na ponad 170tys miasto[emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziecię nastraszyło matkę i uspokoiło się [emoji2] chyba testuje Twoją sprawną organizację [emoji2]

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując